-
Το γύρο του ελληνικού facebook κάνουν τις τελευταίες μέρες τα βίντεο που φτιάχνουν οι χρήστες του δημοφιλούς δικτύου μέσω της εφαρμογής dubsmash που χρησιμοποιούν τη φωνή του μικρού Γιωργάκη. Ο μικρός Γιωργάκης λοιπόν είχε κάνει μία επική εμφάνιση στην πολύ γνωστή παιδική εκπομπή της ΕΡΤ «Ουράνιο Τόξο» και είχε δηλώσει πως όταν μεγαλώσει θέλει να γίνει νυχτερίδα.
Θυμηθείτε την εμφάνιση του Γιωργάκη στο «Ουράνιο Τόξο» στο παρακάτω βίντεο:
*Το άρθρο είναι καθαρά χιουμοριστικό οπότε καταναλώστε το υπεύθυνα!